1

Bebeğiniz ilk ne zaman gülümsedi ya da ilk kimin fotoğrafını tanıdı? Bebeğinizin sosyalleşme yolundaki ilk hareketlerini ve bilişsel zekasının gelişme işaretlerinin tümünü siz ebeveynlerden daha iyi gözlemleyebilecek birisi olmadığını biliyoruz. Bebeğinizin gelişimine hep mutlulukla şahit olmanız için Bebelac Çocuk Devam Sütü olarak her zaman sizin yanınızdayız. 5’i Bir Arada içerikli çocuk devam sütümüz demir içeriği ile bebeğinizin bilişsel  gelişimini destekliyoruz. Peki, Bebelac Çocuk Devam Sütü 5i 1 arada içeriğindeki vitamin ve minerallerin bebeğinizin gelişimine yardımcı olan özellikleri nelerdir?

Bebeğinizin gelişimine yardımcı ihtiyacı olan besin öğelerini içeren Bebelac Çocuk Devam Sütü ile ulaşsın

Bebelac Çocuk Devam Sütü folik asit, A, B12, C, D vitaminleri, prebiyotik bileşenler, kalsiyum ve demir* ile bebeklerin bilişsel gelişimini destekler. Bu kaynakların bir arada bulunması ile bebeğinizin gelişimine yardımcı olur.5’i Bir Arada devam sütlerinde bulunan vitamin ve minerallerin birbirlerine etkisi şöyledir:

  • D vitamini, kemik gelişimi için büyük önem taşıyan kalsiyumun emilimini sağlar.
  • A vitamini, kalsiyumun emilimini arttırır.
  • C vitamini, bebeğinizin bilişsel gelişimini sağlayan demirin vücutta emilimine yardımcı olur. A, C, D vitaminleri ve kalsiyumun bebeğinizin gelişimi üzerindeki etkileri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için “Enerjik ve Mutlu Bir Bebek İçin Beslenme İpuçları” başlıklı içeriğimizi okuyabilirsiniz.
  • B12, bebeğinizin beyin gelişimine yardımcı olur. B12 ve demirin zihinsel gelişime katkıları ile detaylı bilgi için “Bebeğinizin Zihinsel Gelişim Kaynakları ile Tanışın” içeriğimize göz atabilirsiniz.

Demir içeriği ile bebeğinizin bilişsel gelişimi destekleyen, 5i 1 arada* vitamin ve mineral içeriği ile Bebelac Çocuk Devam Sütü yanınızda. Size de bebeğinizin gelişimine yardımcı olun.

Doktorunuza Danışmayı İhmal Etmeyin

Sağlıklı gelişimi için ihtiyacı olan tüm besinleri 6. ayına kadar anne sütü ile karşılayan bebeğiniz 6. ayından 2  yaşına kadarsa anne sütüne destek olarak ek gıda alabilir. Ancak anne sütü yokluğu ya da eksikliğinde doktorunuzun tavsiyesi ile bebeğinize devam sütü vererek onun gelişimi için ihtiyacı olan besin ögelerini almasını sağlayabilirsiniz. Tabii ek gıda, anne sütü ya da devam sütünün yerini almamalı ve 2 yaşına kadar destekleyici bir besin olarak verilmelidir.

*5’i 1 arada: Folik asit, A, B12, C, D vitaminleri, prebiyotik bileşenler, kalsiyum ve demir*

*Demir: Demir bebeklerin bilişsel gelişimine katkıda bulunur.


Ürün Ailemiz

Bebeğinizin ayına uygun olarak özenle geliştirilen çocuk devam sütlerimiz ve ek gıdalarımızla sizin ve bebeğinizin yanınızdayız.

Bize Sorun Canlı Yardım